Animals

Refine

Refine

You Old Goat

Regular
$2,800.00
Sale
$2,800.00
Regular
Unit Price
per 

Two Long Necks

Regular
$600.00
Sale
$600.00
Regular
Unit Price
per 

Trio In White

Regular
$3,500.00
Sale
$3,500.00
Regular
Unit Price
per 

Stars and Stripes

Regular
$3,200.00
Sale
$3,200.00
Regular
Unit Price
per 

Spring Time Pasture

Regular
$4,500.00
Sale
$4,500.00
Regular
Unit Price
per 

Picnic In The Pasture

Regular
$4,000.00
Sale
$4,000.00
Regular
Unit Price
per 

Pair of Lambs

Regular
$2,000.00
Sale
$2,000.00
Regular
Unit Price
per 

Newborn

Regular
$2,800.00
Sale
$2,800.00
Regular
Unit Price
per 

In The Paddock (Horses)

Regular
$900.00
Sale
$900.00
Regular
Unit Price
per 

Hungry Finches

Regular
$1,800.00
Sale
$1,800.00
Regular
Unit Price
per 

Head to Head

Regular
$2,800.00
Sale
$2,800.00
Regular
Unit Price
per 

Grazing

Regular
$2,800.00
Sale
$2,800.00
Regular
Unit Price
per 

Finches Feeding

Regular
$2,000.00
Sale
$2,000.00
Regular
Unit Price
per 
SOLD OUT

Feeding Frenzy

Regular
$3,200.00
Sale
$3,200.00
Regular
Unit Price
per 

A Wolf in Sheep’s Clothing

Regular
$4,500.00
Sale
$4,500.00
Regular
Unit Price
per 

Afternoon Snack

Regular
$4,800.00
Sale
$4,800.00
Regular
Unit Price
per